Yarın için bugünden mottosuyla “Ecoline”, “Tecnoline” ve “Metaline” konseptinde oluşturduğumuz ekolojik ve sürdürülebilir koleksiyonlarımıza gardırobunuzda yer açın.

TOMORROW ECOLINE

Ecoline koleksiyonumuz, bitkilerden ekstrakte edilmiş doğal boyalar ile renklendirilmiş, tencel, modal, recycle pamuk, organik pamuk gibi daha sürdürülebilir kumaşlardan oluşuyor. Ürünlerimizdeki baskı desen tasarımlarını, doğadan elde edilen bitkilerin kabuk ve yaprak gibi değerlendirilemeyen bölgelerinden ekstrakte edilen maddeler aracılığı ile gerçekleştirerek çevreci moda akımını destekliyoruz. Bu ürünlerin etiketlerindeki QR kodunu okutarak; boyama prosesi girdilerini ve renklerin hangi bitkiden elde edildiğini, ürünün renk paletini görebilir, FICUS (Future-Innovation-Circular-Unique-Sustainablity) kodu ile ürünün doğrulamasını yapabilirsiniz.

Koleksiyonumuzdaki pantolon ve gömlek ürünlerimizi pamuğa göre 20 kat daha az su tüketimini sağlayan ve etik üretim prensibini destekleyen yenilenebilirlik ve biyobozunurluk gibi pek çok çevreci özelliği bulunan doğal kenevir lifini kullanarak tasarladık.


 • aa
 • aa
 • aa
 • aa
TOMORROW TECHNOLINE
 • aa

  Gümüş iyonlu kumaş antibakteriyel garnili gömlek ürünümüzde kullandığımız saf gümüş, iletkenliği yüksek bir metal olması sebebiyle cilde temas ettiği noktalarda hücreler arasındaki elektrik akışını tamamlayarak ve hızlandırarak kan dolaşımını destekliyor. Antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliği sayesinde vücudunuza en az sizin kadar iyi bakar.

 • aa

  Tomorrow Technoline koleksiyonumuzdaki takım elbiselerimiz ultra hafif, kırışıklık önleme, nefes alabilme ve hızlı kuruyabilme özellikleriyle ekstra konfor sağlamasının yanı sıra mükemmel esnekliği ile yüksek performans sunuyor.

TOMORROW METALINE

Meta Sweatshirt; gerçek gücünü üstünde taşıdığı “eşitlik” simgesinden alıyor. Birçok dil, din, ırk, millet, düşünce ve anlayış yapısına sahip olan dünyanın ihtiyacı olan eşitlik, Kiğılı’nın sweatshirt’leriyle metaverse evreninde de yer alıyor. Smokinlerimiz ise, tarzıyla geleceği belirleyen Kiğılı’nın metaverse evrenindeki güçlü duruşunun yansıması! Gerçek dünyada en özel anlara eşlik eden smokinlerimiz, metaverse evreni için oyun dünyasındaki karakterlerden ilham alarak tasarladık. İşleme ve kol detaylarındaki tılsım sembolleriyle öne çıkan smokinler, metaverse evrenindeki lansman veya partilerde tüm gözleri üzerine çekecek. Tasarımsal anlamda steampunk bir yaklaşımla ele alınan recycled gömleklerimizin gothic ve sivri kesimleri, metaverse evrenindeki avatarların üstünde güçlü bir duruş sergiliyor.

Giyilebilir NFT Koleksiyonu yarının dünyasına adım attığımız giyilebilir NFT koleksiyonumuzu nft.kigili.com adresinde keşfedebilirsiniz.

 • aa
 • aa
 • aa