Erkek Giyim Moda Perakendesinde Öncü Marka

 

Türkiye'nin önde gelen erkek giyim moda perakende markası olarak, köklü geçmişimiz ve yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuzla zamanın ötesine geçiyoruz. İleriyi yönelik yaklaşımımız ve küresel trendleri belirleyen koleksiyonlarımızla, özel buluşmalardan kurumsal toplantılara kadar herkese benzersiz kişiliklerini ustalıkla ifade etme imkanı sunuyoruz. Zamansız bir moda markası olarak, hazır giyim sektörünün her kilometre taşında çok değerli izler bırakarak sağlam adımlarla geleceğe ilerliyoruz.

 

85 yıllık yolculuğumuzda, Türkiye’nin ilk akla gelen ve en çok bilinen erkek giyim markası olmanın gururunu yaşarken, koleksiyonlarımızla artık dünyanın dört bir yanındayız. 

 

Her yaşa, her bedene, her ihtiyaca ve her zevke uygun ürün seçeneklerimizle bir markadan daha fazlası olmayı hedefliyor, çağdaş ve akılcı erkeğe hayatın her alanında eşlik ediyoruz.

 

İster trendleri takip eden bir genç, ister klasik tarzdan vazgeçmeyen bir yetişkin olsun daima müşterilerimizin hayatlarının bir parçası olacak, gittikleri her yerde, yaptıkları her işte zengin ürün yelpazemiz ile hayatlarına değer katacağız.

 

Odağımıza her zaman müşteri memnuniyetini alarak moda perakendesi sektöründe çıtayı daima yukarıya taşımaya, insan kaynağı, teknoloji ve dijital alanlarda yenilikçi yatırım ve uygulamalarımızla fark yaratmaya ve sektörün geleceğine yön vermeye devam edeceğiz.

 

MARKALARIMIZ

 

KİĞILI

Kiğılı markamızla, 85 yaşında bir markanın tecrübesi ve kapsayıcılığını genç ve dinamik bir bakış açısıyla harmanlayıp, klasik giyimden spor giyime kadar geniş bir yelpazede yenilikçi koleksiyonlar sunuyoruz.

Dünya standartlarındaki ürünlerimizle, her yaş ve bedendeki erkeğe hitap ediyor, onları Kiğılı kalitesi ve konforuyla buluşturuyoruz. Erkek giyimdeki uzmanlığımızla global ölçekte büyümeyi sürdürüyor, kalite ve modayı dünya genelinde benzersiz bir deneyimle tüketiciye ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

ABDULLAH KİĞILI

Erkek giyim modasının öncü lüks markalarından Abdullah Kiğılı Exclusive Cut ile 2006 yılından beri seçkin ve seçici moda anlayışına sahip erkeklere ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunuyoruz.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, eşsiz kalitedeki iplik ve kumaşların ince işçilik ile üretildiği koleksiyonları, zamansız ve yenilikçi tasarımları ile rafine giyim tarzını en üst seviyeye taşıyor.

Koleksiyonda, güçlü siluetin mimarı pamuk ve ütü gerektirmeyen gömlekler, has yünlü kumaşı ile içi ısıtan trikolar, ustalıkla hazırlanmış pantolonlar, kaşmir, yün ve doğal materyallerden hazırlanmış blazer ve klasik ceketler, tasarım detaylarıyla bütünleşen aksesuarlar yer alıyor.

 

KİĞILI PROJECT

Genç jenerasyona hitap eden Kiğılı Project markamız ile modanın nabzını tutuyoruz.

Kısa zamanda hem ulusal hem de uluslararası alanda yeni trendleri takip eden ve kişisel tarzını ortaya koyan gençlerin vazgeçilmezi olan Kiğılı Project, tasarımlarındaki zıtlıkların etkileyici uyumu ve canlandırıcı enerjisi ile genç Kiğılı erkeğini yeniden tanımlıyor.

 

KİĞILI HOME

Erkek giyimdeki bilgi ve deneyimimizi, 2022 yılında Kiğılı Home ile ev tekstiline taşıdık. Global trendleri minimal ve özgün çizgilerle birleştirerek, ev tekstiline yeni bir soluk getirdik.

Geniş ürün yelpazemizle evine değer veren herkese hitap ediyor, evini yenileyenlere, evleneceklere, "evlerine yakışan" seçenekler sunuyoruz. 

Ev tekstilinde kalite ve çeşitliliği bir araya getiren Kiğılı Home koleksiyonlarımız, pratiklik ve estetik arasında mükemmel bir denge yakalıyor.

 

2023 Markamızın 85. Yılı

DEĞERLER

Kiğılı olarak sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda “Moda perakende markası olarak Türkiye ve faaliyet gösterdiğimiz uluslararası pazarlarda tercih edilen marka olmak” vizyonumuzla da öne çıkıyoruz.

1938 yılından beri benimsediğimiz kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile köklü erkek giyim markası olarak, bu mirası modaya yön veren tasarımlar ve yeni nesil perakende hizmet yaklaşımıyla geleceğe taşıyoruz. İnsan odaklı bir yaklaşım ile çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize değer katmak misyonunun yanı sıra, teknoloji yatırımları ve sürdürülebilir üretim anlayışıyla sektörde fark yaratıyoruz.