Kiğılı Home ile evlere ‘bi’ güzellik geldi

Erkek giyimdeki bilgi, kalite ve tecrübemizi şimdi yepyeni bir kategori ile genişletiyoruz.

 

 

 

Modern tasarımlar ve minimal çizgilerle ev tekstilini Kiğılı Home ile yeniden yorumluyoruz.

Ev tekstilinde global trendleri minimal ve özgün çizgilerle buluşturuyor, “evinize yakışan” mottomuzla evine değer veren, mutlu  ve huzurlu yaşamak isteyenlere geniş ürün yelpazesi ile alternatifler sunuyoruz.Ev tekstili alışverişlerini genellikle kadınlar üstenir ve kadınlara yönelik pazarlanır. Biz bu anlayışı değiştirmek için başta erkekler olmak üzere kadın, genç, yaşlı her yaş grubunu kapsayacak şekilde konumlanıyoruz.Bizim için çok gurur verici çünkü bir erkeğin neye ihtiyacı olduğunu 84 yıldır biliyoruz, erkek giyim sektörünün trendlerini belirliyoruz.

bitki, iç mekan, palmiye, mobilya içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

 

 

bez, öğeler içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

Kiğılı Home, geleneksel çeyiz alışverişi ve ev tekstili alışverişini bir arada sunuyoruz.

Kiğılı Home geleneksel çeyiz ve ev tekstili alışveriş anlayışına yenilikçi bir yorum getiriyor. Konsepti ve ürün konumlandırması Ev Hali’ ve ‘Evlilik Hali’ olarak iki farklı başlık altında toplanan Kiğılı Home’da her zevke hitap eden tasarımlar göze çarpıyor. Hazırlanan koleksiyon ile mağazada; pijama, havlu, nevresim, yastık, yorgan, yatak örtüsü, masa örtüsü, iç çamaşırı, çorap, terlik gibi sıklıkla tercih edilen ürünlerin yanı sıra kravat, kemer, cüzdan, valiz gibi tamamlayıcı ürünler, mutfak ve banyo ürünleri, yaşam alanlarının her köşesinde zevkle kullanılacak dekorasyon ürünleri dahil geniş bir koleksiyon yer alıyor  

Ev halini günlük kullanıma uygun ürünler ile hazırlarken evlilik  halini ise daha özel ürünler ile hazırladık 

Evlilik hazırlıklarının en önemli ve heyecanlı kısmı çeyiz alışverişi. Bildiğiniz gibi nişan-düğün alışverişi neredeyse günlerce  sürer. Biz de Kiğılı Home olarak hayatın en özel anları için keyifle yapılan evlilik alışverişini, zaman ve mekân tasarrufu yaratmak adına tek markadan ulaşılabilir olmasına özen gösterdik.

Ürün çeşitliliğimiz ile tüm özel günlerde hediye düşünme derdini ortadan kaldırıyoruz.

Sınırsız desen, renk, model ve tarz alternatifleriyle hazırlanmış koleksiyonlarımızı tek çatı altında birleştirerek konforlu ve rahat bir alışveriş deneyimi vaad ediyoruz.